APARTMÁNY JASNÁ  CHOPOK

ubytovanie v Nízkych Tatrách v Demänovskej Doline priamo pri zjazdovke Jasná Biela Púť

LYŽOVANIE JASNÁ


Lyžiarske stredisko Jasná - Chopok sa nachádza v Národnom parku Nízke Tatry, zahŕňa severné a južné svahy Chopka, zjazdovky sú situované v nadmorskej výške medzi 900-2024 m.n.m.

Lyžovanie - lyžiarske stredisko JASNÁ Chopok Nízke Tatry/ to sú najlepšie prírodné podmienky pre zimnú dovolenku, lyžovanie a snowboarding - nájdete ich u nás v na Liptove v Nízkych Tatrách na severných a južných svahoch Chopka na viac ako 36 km upravených zjazdovkách.

Lyžiarske stredisko JASNÁ NÍZKE TATRY vďaka kvalitnému zasnežovaciemu systému garantuje snehovú pokrývku vybraných zjazdoviek až 5 mesiacov v roku (december - apríl), na svoje si prídu vyznávači freestylu v O2 snowparku, rodiny s deťmi poteší a zabaví detský park MAXiland, profesionálne služby vám poskytnú lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa, servis, úschovňa a športové obchody TATRY MOTION.

Podmienky sú vhodné aj pre skialpinistov a freeriderov a bežecké lyžovanie. Vyskúšať môžete zimné atrakcie Skifox, Snowscoot, Snowbike, Kitewing, paragliding, nočnú sánkovačku alebo adrenalínový park Tarzánia.

Komplexné služby lyžiarskeho strediska JASNÁ NÍZKE TATRY si môžete vychutnať v tesnej blízkosti Apartmánov Jasná - zjazdovka je cez cestu len 25m a najbližšia sedačková lanovka Jasná Biela Púť len 100m - perfektná lokalita ubytovania, výhľady na unikátnu tatranskú prírodu - to všetko vám zaručí nezabudnuteľné zážitky z lyžovačky v Nízkych Tatrách..