APARTMÁNY JASNÁ  CHOPOK

ubytovanie v Nízkych Tatrách v Demänovskej Doline priamo pri zjazdovke Jasná Biela Púť

SKI RESORT JASNÁ CHOPOK NÍZKE TATRY


SKI RESORT Jasná Chopok Nízke Tatry sa nachádza v národnom parku Nízke Tatry, zahŕňa severné a južné svahy Chopku, zjazdovky sa nachádzajú v nadmorskej výške medzi 900 - 2424 m.

Ski Resort JASNÁ CHOPOK NÍZKE TATRY ponúka tie najlepšie prírodné podmienky na zimnú dovolenku, lyžovanie a snowboarding - nájdete ich na Liptove v Nízkych Tatrách na severných a južných svahoch Chopku v dĺžke viac ako 36 km.

Lyžiarske stredisko JASNÁ CHOPOK NÍZKE TATRY vďaka kvalitnému snehovému systému garantuje snehovú pokrývka vybraných zjazdoviek až 5 mesiacov v roku (december - apríl), fanúšikovia freestyle si môžu vychutnať snowpark, rodiny s deťmi si užijú detský park MAXiland, profesionálne služby poskytuje lyžiarska a snowboardová škola TATRY MOTION , požičovňa, servis, úschovňa a športové obchody.

Podmienky sú vhodné aj pre lyžiarov, freeriderov a bežkárov. Vyskúšať si tu môžete Skifox, Snowscoot, Snowbike, Kitewing, paragliding, nočné lyžovanie a sánkovanie alebo adrenalínový park Tarzania.

Komplexné služby lyžiarskeho strediska JASNÁ CHOPOK NÍZKE TATRY si môžete užiť v blízkosti Apartmánov Jasná - zjazdovka Jasná Biela Púť je len 25m cez cestu a najbližšia sedačková lanovka Jasná Biela Púť len 100m - perfektné umiestnenie ubytovania, výhľady jedinečnej prírody Nízkych Tatier to všetko zaručí nezabudnuteľný zážitok z lyžovania v Nízkych Tatrách.