APARTMÁNY JASNÁ  CHOPOK

ubytovanie v Nízkych Tatrách v Demänovskej Doline priamo pri zjazdovke Jasná Biela Púť

AQUAPARK TATRALANDIA


Aquapark Tatralandia sa nachádza cca 19 km od apartmánového domu Apartmány Jasná, cesta za oddychom, relaxom a zábavou vám po lyžovačke alebo počas letnej dovolenky u nás v Jasnej zaberie približne 30 min.

Aquapark Tatralandia je celoročný vodný zábavný park, ktorý ponúka okrem dobrodružstva a zábavy prijemne strávenú dovolenku na Liptov a Liptovskej Mare.

AQUAPARK TATRALANDIA ponúka celoročné vonkajšie a kryté bazény s množstvom vodných atrakcií (masážne sedenia, vodné postele, vodný hríbik, chŕliče, vyvieračky, vodné prúdy, vodná hojdačka, vodný basketbal, volejbal, aquaerobic, vodné súťaže), toboganové dráhy a vodné šmýkačky, Tropical Paradise (tropický komplex - 4 bazény, masážne a zábavné a detské atrakcie s pirátskou loďou, šnorchlovací bazén s morskými koralmi a rybičkami a výhľad na Nízke a Západné Tatry), keltský saunový svet (komplex 17 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr) resp. aj Wellness Paradise (komplex masáží, kúpeľov, zábalov a iných liečebných aj relaxačných procedúr)