APARTAMENTY JASNA  CHOPOK

noclegi v Niskych Tatrach w Doline Demianowskiej bezpośrednio przy stoku narciarskim Jasna Biela Put

NARTY W SKI CENTRUM JASNA CHOPOK


Ośrodek narciarski Jasna - Chopok położony jest na terenie Parku Narodowego Niskie Tatry, obejmuje północne i południowe stoki Chopoku, stoki narciarskie położone są na wysokości między 900-2024 m.n.m.

Narciarstwo - ośrodek narciarski JASNA Chopok Niskie Tatry to najlepsze warunki naturalne na ferie zimowe, narty i snowboard - można je znaleźć na Liptowie w Niskich Tatrach na północnych i południowych stokach Chopoka na ponad 36 km zmodyfikowanych stoków.

Ośrodek narciarski JASNA NISKIE TATRY gwarantuje śnieg na wybranych stokach narciarskich do 5 miesięcy w roku (grudzień - kwiecień), przyniesie fanom freestyle na snowboardzie O2, rodziny z dziećmi będą cieszyć się i korzystać z parku dla dzieci Maxiland, profesjonalne usługi zapewnią ci narciarstwo i szkoła snowboardowa, wypożyczalnia, serwis, sklepy depozytowe i sportowe TATRY MOTION.

209/5000 Warunki są również odpowiednie dla narciarzy i freeriderów oraz narciarstwa biegowego. Wypróbuj Skifox, Snowscoot, Snowbike, Kitewing, paralotniarstwo, nocną żaglówkę lub park adrenalinowy Tarzania.

Możesz cieszyć się kompleksowymi usługami ośrodka narciarskiego JASNA NISKIE TATRY w bliskim sąsiedztwie Apartamentów Jasna, które od nartostrady usytuowane sa tylko 25m, a od najbliższego wyciągu krzesełkowego w ośrodku Jasna Biela Put tylko 100m daleko - to jest idealna lokalizacja zakwaterowania, widok na unikalną przyrodę Tatr Niskich - to wszystko zagwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy na nartach w Niskich Tatrach.