APARTMÁNY JASNÁ LÚČKY

Apartmány sú súčasťou apartmánového domu, ktorý sa nachádza v lyžiarskom stredisku Jasná v pešej dostupnosti zjazdovky Jasná - Lúčky a asi 450m od nástupnej stanice sedačkovej lanovky Jasná - Lúčky. Každý apartmán má 1 parkovacie miesto, vlastný sušič lyžiarok a úložný box na lyže v lyžiarni. K dispozícii je Wi-Fi internet zdarma. Vstup do apartmánového domu je chránený elektronickým zámkom a kamerovým systémom.
Apartmán (2+2) Ďurková: max. kapacita pre 2 - 4 osoby. Obývacia izba (LCD TV / SAT, pohovka vhodná ako prístelka pre 1-2 osoby) je spojená s kuchynským kútom (indukčná varná platňa, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra s elektrickou rúrou na pečenie, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu, toastovač, základné vybavenie pre prípravu a podávanie) jedál) a jedálenský kút (stoličky, stôl). Spálňová časť pozostáva zo spálne s manželskou posteľou. Kúpeľňa - sprchovací kút, umývadlo, radiátor, samostatné WC. Vstupný priestor - úložne priestory a skrinky.

ubytovanie pre 2-4 osoby spálňa - manželská posteľ prístelka - gauč 1-2 osoby v obývacej izbe nefajčiarsky objekt parkovanie pre 1 auto wi-fi internet ZDARMA domáce zvieratá - zakázané kúpelňa - sprchový kút WC samostatné TV-SAT chladnička s mrazničkou umývačka riadu varná kanvica mikrovlnka kuchynský kút indukčná varná platňa jedálenský kút uteráky toaletný papier detská postieľka - na vyžiadanie sušič lyžiarok obývacia izba welcome drink trezor - kľúče
Apartmán (4+2) Štiavnica: max. kapacita pre 4 - 6 osôb. Obývacia izba (LCD TV / SAT, pohovka vhodná ako prístelka pre 1-2 osoby) je spojená s kuchynským kútom (indukčná varná platňa, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra s elektrickou rúrou na pečenie, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu, toastovač, základné vybavenie pre prípravu a podávanie jedál) a jedálenský kút (stoličky, stôl, lavica). Spálňová časť pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a spálňou s 2 oddelenými posteľami. Kúpeľňa - sprchovací kút, umývadlo, radiátor, samostatné WC. Vstupný priestor - úložne priestory a skrinky.

ubytovanie pre 4-6 osôb spálňa nr.1 - manželská posteľ spálňa nr.2 - 2x single posteľ prístelka - gauč 1-2 osoby v obývacej izbe nefajčiarsky objekt parkovanie pre 1 auto wi-fi internet ZDARMA domáce zvieratá - zakázané kúpelňa - sprchový kút WC samostatné TV-SAT chladnička s mrazničkou umývačka riadu varná kanvica mikrovlnka kuchynský kút indukčná varná platňa jedálenský kút uteráky toaletný papier detská postieľka - na vyžiadanie sušič lyžiarok obývacia izba welcome drink trezor - kľúče