APARTMÁNY JASNÁ LÚČKY

Apartmány sú súčasťou apartmánového domu, ktorý sa nachádza v lyžiarskom stredisku Jasná v pešej dostupnosti zjazdovky Jasná - Lúčky a asi 450m od nástupnej stanice sedačkovej lanovky Jasná - Lúčky. Každý apartmán má 1 parkovacie miesto, vlastný sušič lyžiarok a úložný box na lyže v lyžiarni. K dispozícii je Wi-Fi internet zdarma. Vstup do apartmánového domu je chránený elektronickým zámkom a kamerovým systémom.
Apartmány Jasná Lúčky (2+2): jednospálňové apartmány s obývacou izbou s max. kapacitou každého apartmánu pre 2 - 4 osoby. Obývacia izba (LCD TV / SAT, pohovka vhodná ako prístelka pre 1-2 osoby) je spojená s kuchynským kútom (indukčná varná platňa, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra s elektrickou rúrou na pečenie, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu, toastovač, kapsulový kávovar, základné vybavenie pre prípravu a podávanie) jedál) a jedálenský kút (stoličky, stôl). Spálňová časť pozostáva zo spálne s manželskou posteľou. Kúpeľňa - sprchovací kút, umývadlo, radiátor, samostatné WC. Vstupný priestor - úložné priestory a skrinky.

ubytovanie pre 2-4 osoby spálňa - manželská posteľ prístelka - gauč 1-2 osoby v obývacej izbe nefajčiarsky objekt parkovanie pre 1 auto wi-fi internet ZDARMA domáce zvieratá - zakázané kúpelňa - sprchový kút WC samostatné TV-SAT chladnička s mrazničkou umývačka riadu varná kanvica mikrovlnka kuchynský kút indukčná varná platňa jedálenský kút uteráky toaletný papier detská postieľka - na vyžiadanie sušič lyžiarok obývacia izba welcome drink trezor - kľúče
Apartmány Jasná Lúčky (4+2): dvojspálňové apartmány s max. kapacitou každého apartmánu pre 4 - 6 osôb. Obývacia izba (LCD TV / SAT, pohovka vhodná ako prístelka pre 1-2 osoby) je spojená s kuchynským kútom (indukčná varná platňa, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra s elektrickou rúrou na pečenie, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu, toastovač, kapsulový kávovar, základné vybavenie pre prípravu a podávanie jedál) a jedálenský kút (stoličky, stôl, lavica). Spálňová časť pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a spálňou s 2 oddelenými posteľami. Kúpeľňa - sprchovací kút, umývadlo, radiátor, samostatné WC. Vstupný priestor - úložné priestory a skrinky.

ubytovanie pre 4-6 osôb spálňa nr.1 - manželská posteľ spálňa nr.2 - 2x single posteľ prístelka - gauč 1-2 osoby v obývacej izbe nefajčiarsky objekt parkovanie pre 1 auto wi-fi internet ZDARMA domáce zvieratá - zakázané kúpelňa - sprchový kút WC samostatné TV-SAT chladnička s mrazničkou umývačka riadu varná kanvica mikrovlnka kuchynský kút indukčná varná platňa jedálenský kút uteráky toaletný papier detská postieľka - na vyžiadanie sušič lyžiarok obývacia izba welcome drink trezor - kľúče

CENNÍK - APARTMÁNY JASNÁ LÚČKY

zarezervujte si pobyt v Apartmánoch Jasná Lúčky počas celého roka v Jasnej.
Zimná sezóna, Veľká noc (01.12.-30.04.)
pobyty na 7 nocí (Sobota - Sobota)

APP.2+2: 200 € / app./ noc
APP.4+2: 220 € / app./ noc


Vianoce, Silvester (23.12.-06.01.)
pobyty na 7 nocí (Sobota - Sobota)

APP.2+2: 270 € / app./ noc
APP.4+2: 300 € / app./ noc


Letná sezóna, mimosezóna (01.05.-30.11.)
pobyty na 7 nocí (Sobota - Sobota)

APP.2+2: 100 € / app./ noc
APP.4+2: 120 € / app./ noc


Poznámka:
Kratšie pobyty ako 7 nocí - dostupnosť a cena na vyžiadanie

Ostatné poplatky
lôžko:  - €/osoba/noc
prístelka:  - €/osoba/noc
rekreačný poplatok:  2 €/osoba/noc
vratná kaucia (za škody, kľúče):  100 €/apartmán
záverečné upratovanie: 50 €/apartmánCenník platný od 01.10.2023. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu cien.